This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
ANA Y SERAFIN, INQUILINOS DE LA PERIFERIA
Factoría Los Sánchez i La Nave Va
Sala La Planeta

September 16th & 17th
HASSAN & MOHSSINE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 17/09/2022 18:00
CÖSMIX
Teatre Mòbil
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 18/09/2022 18:00
LA MOSCA D'EN QUIM
Fal·lera Gironina
Teatre Municipal

September 24th & 25th
CÀNDID O l’OPTIMISME
Miquel Mas Fiol - Lluís Oliver
Sala La Planeta

September 24th & 25th
MAYUMANA
CURRENTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 25/09/2022 17:00
DESPERTAR Una adaptació d’Awakenings d’Oliver Sacks
Didascàlia Companyia de Teatre
Sala La Planeta

September 30th – October 2nd
b1n0
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Friday, 7/10/2022 21:00
GIRONA JAZZ PROJECT & CARLES BENAVENT
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 9/10/2022 19:00
LES LUTHIERS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 11/10/2022 20:00
XOEL LÓPEZ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 21/10/2022 20:00
MARALA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Saturday, 22/10/2022 20:00
LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 29/10/2022 12:00
BEURÉ DE LA TEVA AIGUA
Dobrin Plamenov – Marc Tarrida
Sala La Planeta

October 31st & November 1st
MÚSICA ANTIGA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 5/11/2022 19:00
UTE LEMPER & GIO SYMPHONIA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 11/11/2022 20:00
MICHEL CAMILO & TOMATITO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 12/11/2022 20:00
ORQUESTRA DE MÚSIQUES D'ARREL DE CATALUNYA, OMAC
TRENCADÍS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 13/11/2022 19:00
LOS PLANETAS: CONCIERTO ESENCIAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 18/11/2022 20:00
PAU VALLVÉ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/11/2022 20:00
QUARTET GERHARD
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 20/11/2022 19:00
EMOCIONA'T AMB LA SCCC
HIMNES DEL COR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

November 25th–27th
XIULA: DESCONTROL ORQUESTRAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 8/12/2022 18:00
FITO & FITIPALDIS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 9/12/2022 20:00
ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS... THE HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 11/12/2022 18:00
EL MESSIES PARTICIPATIU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 16/12/2022 20:00
ROCÍO MÁRQUEZ & BRONQUIO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 17/12/2022 20:00
MAESTRISSIMO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 18/12/2022 18:00
GERIONA, 20 ANYS!
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 23/12/2022 19:00
EL TRENCANOUS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 26/12/2022 19:00
Quotidiafonismes
Amb Bufa & Sons
Sala d'actes de La Marfà

Thursday, 29/12/2022 12:00
FESTIVAL DE VALSOS I DANSES
OSV
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 30/12/2022 20:00
CARLOS NÚÑEZ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/01/2023 20:00
SONGS OF HOPE
VEUS - COR AMICS DE LA UNIÓ
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 8/01/2023 18:00
NON STOP GOSPEL 20
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 15/01/2023 19:00
JORDI SAVALL: REQUIEM DE MOZART
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/01/2023 19:00
MAHLER CHAMBER ORCHESTRA & PABLO HERAS-CASADO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 17/02/2023 20:00
LA SEGONA DE BRAHMS AMB L'OBC
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 5/03/2023 19:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by