This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
E-mail   Password
Login
Cat     Esp     Eng
Online ticketing sales
Welcome to our online ticketing system.
Here, you can get your tickets in a simple way.



Select the event:
ROGER MAS
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Friday, 12/02/2016 21:00h
ZONA FRANCA
AUDITORI DE LA MERCÈ

Friday, 12/02/2016 21:00h
UN DIA AMB XAROPCLOWN
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 13/02/2016 18:00h
Suspended
PABLO LÓPEZ "MUNDO TOUR"
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Saturday, 13/02/2016 21:00h
LA CRIDA
de Ferran Joanmiquel
SALA LA PLANETA - No numerat

13, 14 February 2016
7 RATOLINS
Petit Bon Hom
SALA LA PLANETA - No numerat

Sunday, 14/02/2016 12:00h
SINESTESIA
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 14/02/2016 19:00h
MI PEQUEÑA HISTORIA
d'Andrés Suárez
SALA LA PLANETA - No numerat

Thursday, 18/02/2016 21:00h
YVONNE, PRINCESA DE BORGONYA
TEATRE MUNICIPAL - No numerat

Friday, 19/02/2016 21:00h
YVONNE, PRINCESA DE BORGONYA
TEATRE MUNICIPAL - No numerat

Saturday, 20/02/2016 21:00h
ECOS DEL ROCÍO
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Saturday, 20/02/2016 21:00h
SOBRE EL FENOMEN DE LES FEINES DE MERDA
La Calòrica
SALA LA PLANETA

20, 21 February 2016
COR VIVALDI
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Sunday, 21/02/2016 12:00h
ALBA VENTURA
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Sunday, 21/02/2016 19:00h
YVONNE, PRINCESA DE BORGONYA
TEATRE MUNICIPAL - No numerat

Sunday, 21/02/2016 19:00h
VISITA LITERÀRIA AMB CRISTINA CERVIÀ
Casa Masó

26 February 24 March 2016
EL DARRER DIA DEL CAFÈ DE LA GRANOTA
Mea Culpa
SALA LA PLANETA

Friday, 26/02/2016 21:00h
CLAVE DE SUR
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Friday, 26/02/2016 21:00h
LA BANDA DEL TEFLÓN
Cascai Teatre
SALA LA PLANETA

27, 28 February 2016
TOT PLEGAT
AUDITORI DE LA MERCÈ

Sunday, 28/02/2016 12:00h
DANIEL MÜLLER-SCHOTT I GIORQUESTRA
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Sunday, 28/02/2016 19:00h
OTELLO
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 28/02/2016 19:00h
PREMIS ENDERROCK 2016 - PREMIS DE LA MÚSICA CATALANA
TEATRE MUNICIPAL

Thursday, 3/03/2016 21:00h
ET APRÈS ILS PARTENT EN SILENCE...
Melòndrum Theatre
SALA LA PLANETA

Friday, 4/03/2016 21:00h
COR GERIONA I ORQUESTRA DE GIRONA
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Friday, 4/03/2016 21:00h
LA GENT
AUDITORI DE LA MERCÈ

Saturday, 5/03/2016 19:00h

TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 5/03/2016 20:30h
LA GENT
AUDITORI DE LA MERCÈ

Saturday, 5/03/2016 21:00h
ANNA KARENINA
Retret Teatre
SALA LA PLANETA

05, 06 March 2016
TUTUTS
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Sunday, 6/03/2016 12:00h
ON BLUE
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 6/03/2016 17:30h
ATOCHA
Atzucac Teatre
SALA LA PLANETA - No numerat

10, 11 March 2016
THE STANLEY CLARKE BAND
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Friday, 11/03/2016 21:00h
JUSTO MOLINERO: AHORA ME TOCA A MÍ
TEATRE MUNICIPAL

Friday, 11/03/2016 21:00h
JUSTO MOLINERO: AHORA ME TOCA A MÍ
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 12/03/2016 17:00h
JUSTO MOLINERO: AHORA ME TOCA A MÍ
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 12/03/2016 19:00h
SOLD OUT
ET PLANTO
El Vol del Pollastre
SALA LA PLANETA

12, 13 March 2016
SER-HO O NO
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 13/03/2016 19:00h
PRIMER ENCONTRE TRANSPLANETARI
Ameba Associació Cultural
SALA LA PLANETA - No numerat

Thursday, 17/03/2016 19:30h
RAMON MIRABET
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Friday, 18/03/2016 21:00h
ET VINDRÉ A TAPAR
Espai en Construcció
SALA LA PLANETA

18, 19 March 2016
COBLA CIUTAT DE GIRONA
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Saturday, 19/03/2016 19:00h
OZOM
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 19/03/2016 21:00h
EL COMTE ARNAU
Teatre de l'Aurora
SALA LA PLANETA - No numerat

20 March 2016
OZOM
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 20/03/2016 18:00h
LA FILLA DE CHAGALL
AUDITORI DE LA MERCÈ

Friday, 1/04/2016 21:00h
PIANISSIMO CIRCUS
CENTRE CÍVIC SANT NARCÍS

Saturday, 2/04/2016 12:00h
MOLIÈRE LA BALLA
Jordi Coromina / Ludovica Mosca
SALA LA PLANETA

02, 03 April 2016
VAIVÉ AMB BRODAS BROS
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Sunday, 3/04/2016 12:00h
GISELLE - BALLET DE MOSCÚ
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Thursday, 7/04/2016 20:30h
SOTA LA CIUTAT
Cia Arcàdia / Sala La Planeta
SALA LA PLANETA - No numerat

08, 09, 10 April 2016
LA NORMA DE L'EXTINCIÓ
Cia. Ignífuga
SALA LA PLANETA

15, 16 April 2016
CROMÀTIC
Com Sona
SALA LA PLANETA - No numerat

Sunday, 17/04/2016 12:00h
CROMÀTIC
Com Sona
SALA LA PLANETA - No numerat

Sunday, 17/04/2016 18:00h
AQUÍ NO PAGA NI DÉU
La Funcional Teatre
SALA LA PLANETA - No numerat

23, 24 April 2016
GARBUIX
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 24/04/2016 18:00h
VLADIMIR ASHKENAZY I VOVKA ASHKENAZY
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Sunday, 24/04/2016 19:00h
UNA VIDA AL TEATRE
Enric Majó i Dafnis Balduf
SALA LA PLANETA

29, 30 April 2016
MALÚ
Pavelló Municipal de Girona – Fontajau

Saturday, 30/04/2016 21:30h
EL CARRERÓ DE LES BRUIXES
AUDITORI DE LA MERCÈ

Sunday, 1/05/2016 12:00h
LA NIT DELS GANIVETS ROENTS
El Mirador Teatre
SALA LA PLANETA

06, 07, 08 May 2016
MOMO (Versió lliure de Michael Ende)
AUDITORI DE LA MERCÈ

Saturday, 7/05/2016 18:00h
NATURALLY 7
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Saturday, 7/05/2016 21:00h
MOMO (Versió lliure de Michael Ende)
AUDITORI DE LA MERCÈ

Sunday, 8/05/2016 12:00h
NEMANJA RADULOVIC I GIORQUESTRA
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Sunday, 8/05/2016 19:00h

TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 8/05/2016 19:00h
YOU SAY TOMATO
Joan Negrié i Anna Moliner
SALA LA PLANETA

Saturday, 14/05/2016 21:00h
CARMEN, EL TRAIDOR
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 15/05/2016 19:00h
PARAULES D'AMOR
de Joan Ollé
SALA LA PLANETA

20, 21 May 2016
PAU BRUGADA I EDUARD GENER
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Saturday, 21/05/2016 21:00h
DON JOAN
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 21/05/2016 21:00h
+ 45
TEATRE MUNICIPAL

Sunday, 22/05/2016 19:00h
AL VOSTRE GUST
AUDITORI DE LA MERCÈ

Thursday, 26/05/2016 21:00h
INDIA MARTÍNEZ
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Friday, 27/05/2016 21:00h
MR. KEBAB
Pez en Raya
SALA LA PLANETA

27, 28 May 2016
LA COBLA DEL FUTUR
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Saturday, 28/05/2016 19:00h
LA REVOLUCIÓ
Escenaris Especials. Curs 2015-16
SALA LA PLANETA - No numerat

04, 05 June 2016
15 AÑOS NO ES NADA, CARLOS LATRE
AUDITORI DE GIRONA - SALA MONTSALVATGE

Saturday, 4/06/2016 21:00h
L'AVAR
TEATRE MUNICIPAL

Saturday, 4/06/2016 21:00h
ANNA ROIG I L'OMBRE DE TON CHIEN
AUDITORI DE GIRONA - SALA DE CAMBRA

Sunday, 12/06/2016 20:00h
AJUNTAMENT DE GIRONA
Plaça del Vi, 1 17004 Girona
Phone 1: 972419010
E-mail: infoentrades@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
cultura@ajgirona.cat
Powered byKoobin
SSL