We value your privacy

We use cookies to enhance your browsing experience and analyze our traffic. By clicking "Accept all", you consent to our use of cookies. Read more.

Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
ESTIMAT FUTUR JO. El musical
Ignasi Barris & Cia.
Sala La Planeta

Saturday, 20/04/2024 20:00
SOLD OUT
7 RATOLINS
Companyia Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 21/04/2024 12:00
CORALS JOVES DE CATALUNYA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 21/04/2024 18:00
MAL DE CORAÇON
Andrea Jiménez / Victoria Szpunberg
Teatre Municipal

Sunday, 21/04/2024 19:00
DANSA EN FAMÍLIA
Cia. Impàs
Teatre Municipal

Saturday, April 27th, 2024
ESTIMADÍSSIMS MALVATS
Teatre Nu – Jordi Vidal i Laia Vallès
Sala La Planeta

April 27th & 28th
AMANDINE BEYER & GLI INCOGNITI
Les sonates del Rosari
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 28/04/2024 18:00
NI.U + MONT CAU
Núria Andorrà + Arnau Obiols
Teatre Municipal

Sunday, 28/04/2024 19:00
LLUMENERES
Oriol Sauleda
Teatre Municipal

Thursday, 2/05/2024 20:00
SOLD OUT
Bach: La Passió segons Sant Joan
Versió participativa amb dramatúrgia de Sergi Belbel
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 4/05/2024 18:00
EL JORN DEL JUDICI
Produccions de Ferro – de Marta Barceló, Sergio Baos i David Mataró
Sala La Planeta

Sunday, 5/05/2024 18:00
THROUGH THE GRAPEVINE
Alexander Vantournhout
Teatre Municipal

Sunday, 5/05/2024 19:00
Recommended show: from 14 years.


CANÇONS QUE ACABEN EN FADE OUT
Cia. La Copla de Wisconsin
Sala La Planeta

Friday, 10/05/2024 20:00
LOS INESCALABLES ALPES. BUSCANDO A CURRITO.
La Chachi
Teatre Municipal

Friday, 10/05/2024 20:00
MADAME LUMIÈRE
La Menuda Produccions
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, May 12th, 2024
Recomanat de 0 a 3 anys. Tota persona de 0 a 100 anys paga entrada.

REGGAE PER XICS
El cuc quàntic
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/05/2024 17:30
XV DANSEM PER CÀRITAS
ESPECTACLE DE DANSA SOLIDARI - Escoles de Dansa i Professionals
Teatre Municipal

Sunday, 12/05/2024 19:30
TURANDOT
Fundació Òpera a Catalunya
Teatre Municipal

Friday, 17/05/2024 19:00
SOLD OUT
FAADA FREDDY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/05/2024 20:00
TRIO FORTUNY & MAL PELO
La Nit
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 19/05/2024 18:00
VICINI. Laboratori d’improvisació: gest, paraula i objecte
Companyia La Banda
Teatre Municipal

Monday, 20/05/2024 18:30
Laura Andrés
Venus
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 24/05/2024 20:00
LA NOSTRA CIUTAT
Ferran Utzet / Llatzer García
Teatre Municipal

Friday, 24/05/2024 20:00
A MIDSUMMER NIGHT’S DREAM
Cia CobosMika
Sala La Planeta

Saturday, 25/05/2024 20:00
STRING QUARTET DE PLAYMODES + QUARTET BROSSA
XAVI LLOSES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Saturday, May 25th, 2024
Nuria Rial
À tre
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Wednesday, 29/05/2024 20:00
Isabelle Faust
Bach & Magrané
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Thursday, 6/06/2024 20:00
PACO IBAÑEZ
Érase una vez...
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 7/06/2024 20:00
DIÀLEGS DE CARMELITES
a partir del text de Georges Bernanos - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Friday, 21/06/2024 20:00
UN COR NORMAL
de Larry Kramer - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Saturday, 22/06/2024 20:00
BONA GENT
QUIM MASFERRER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 29/06/2024 20:00
JOVE ORQUESTRA DE LES COMARQUES GIRONINES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 20/07/2024 20:00
ANTÒNIA FONT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 14/12/2024 20:00
ISRAEL FERNÁNDEZ
Amb la guitarra de Diego del Morao
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/12/2024 18:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 1, 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered by