This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
Taller: Aproximació escènica al cinema fet a mà
Cris Blanco
EL CANAL

Saturday, 22/01/2022 10:30
LA SETENA CARA DEL DAU
Seeds Company Jr. - CobosMika
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, 22/01/2022 20:00
N.E.V.E.R.M.O.R.E.
Chévere
Teatre Municipal

Saturday, 22/01/2022 20:00
ELS AMICS DE LES ARTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 22/01/2022 21:00
SOLITUD A STROMBOLI
Imma Colomer – Fina Rius
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 23/01/2022 18:00
POL BATLLE amb RITA PAYÉS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 23/01/2022 19:00
EL AGITADOR VORTEX
Cris Blanco
Teatre Municipal

Thursday, 27/01/2022 20:00
DESPERTAR Una adaptació d'Awakenings d'Oliver Sacks
Dir. Jordi Sala Lleal
Sala La Planeta - No numerat

January 28th & 29th
ALGUNS DIES D'AHIR
Jordi Casanovas - Ferran Utzet
Teatre Municipal

Saturday, 29/01/2022 20:00
DE BRACET
Samfaina de Colors
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, January 30th, 2022
NACHO VEGAS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 30/01/2022 19:00
Partnering | Eines de creació
GN | MC Guy Nader | Maria Campos
El Galliner

Thursday, 3/02/2022 19:30
LA BELLA DORMENT
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 3/02/2022 20:00
MADE OF SPACE
Guy Nader i Maria Campos
Teatre Municipal

Saturday, 5/02/2022 20:00
ROSARIO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 5/02/2022 20:00
ANOMALIA Y EXCEPCIÓN
de Maria Cambil
Sala La Planeta - No numerat

February 5th & 6th
L'ANIMALARI URBÀ DELS THE TYETS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 6/02/2022 12:00
EX-LIBRIS
Cia. Voël
Teatre Municipal

Sunday, 6/02/2022 18:00
23F. ANATOMIA D'UN INSTANT
De Javier Cercas i Àlex Rigola
Teatre Municipal

Saturday, 12/02/2022 20:00
INUNDES TOT L'ESPAI
de Laura Masmiquel
Sala La Planeta - No numerat

February 12th & 13th
HERMAFRODITES A CAVALL O LA REBE·LIÓ DEL DESIG
Col·lectiu Que no salga de aquí
Auditori de La Mercè

Thursday, 17/02/2022 20:00
ELS ÀNGELS NO TENEN FILLS
Clàudia Cedó – Companyia La Planeta
Sala La Planeta - No numerat

February 17th–20th
JOANA GOMILA & LAIA VALLÈS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Friday, 18/02/2022 21:00
UAP! 22 UN NOU MÓN
Teatre Municipal

February 19th & 20th
L'ÒPERA ÉS MEDECINA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 20/02/2022 19:00
EL DESENTERRADOR
Societat doctor Alonso
Teatre Municipal

Wednesday, 23/02/2022 18:30
MOMI MAIGA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 25/02/2022 20:00
Y LOS HUESOS HABLARON
Societat Doctor Alonso
Teatre Municipal

Friday, 25/02/2022 20:00
PRIMAVERA de Xavi Morató
Punt Produccions Teatrals
Sala La Planeta - No numerat

February 26th & 27th
BIBLIOTECA DE LA CURIOSITAT INFINITA
Marga Socias
Teatre Municipal

Sunday, February 27th, 2022
IT DON'T WORRY ME
Atresbandes
Sala La Planeta - No numerat

Thursday, 3/03/2022 20:00
DONES QUE PARLEN
de Ferran Joanmiquel
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 4/03/2022 20:00
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 5/03/2022 19:00
SOPAR DE PEDRES
Escarlata
Teatre Municipal

Saturday, 5/03/2022 20:00
MORGAN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 5/03/2022 20:00
CENT DIES I CENT VIDES
Ferran Joanmiquel – Sílvia Escuder
Sala La Planeta - No numerat

March 5th & 6th
ELS COLORS DE DUKE ELLINGTON
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 6/03/2022 18:00
DESPRÉS DE TOT - ASSAIG OBERT
Psirc
Teatre Municipal

Friday, 11/03/2022 19:00
KALUMBA de Frank Bayer
La Gargola Produccions Teatrals
Sala La Planeta - No numerat

March 11th–13th
QUAN ELS CRANCS PORTIN TALONS
Escarlata
Teatre Municipal

Saturday, 12/03/2022 20:00
LUCAS DEBARGUE, PIANO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 13/03/2022 19:00
AQUELL CARRER
Toni Gomila – Produccions de Ferro
Sala La Planeta - No numerat

March 18th & 19th
EUROPA BULL
Indi Gest
Teatre Municipal

Saturday, 19/03/2022 20:00
ZAZ: ORGANIC TOUR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/03/2022 20:00
POLSIM D'OR
Crea Moviment
Auditori de La Mercè

Sunday, 20/03/2022 12:00
CÖSMIX
Teatre Mòbil
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 20/03/2022 18:00
JUAN DIEGO FLÓREZ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 20/03/2022 19:00
PER QUÈ BALLA EN JAN PETIT?
Companyia de Teatre de l'Aurora
Sala La Planeta - No numerat

March 26th & 27th
TEATRO AMAZONAS
Azkona & Toloza
Teatre Municipal

Saturday, 26/03/2022 20:00
ENTRE POLIÈSTER
Companyia Atzucac
Sala La Planeta - No numerat

March 31st & April 1st
LA BATALLA DE LOS AUSENTES
La Zaranda
Teatre Municipal

Friday, 1/04/2022 20:00
LA MEVA VIOLÈNCIA de Llàtzer Garcia
Companyia Produït Per H.I.I.I.T
Sala La Planeta - No numerat

April 2nd & 3rd
DÉJÀ VU
Manolo Alcántara
Teatre Municipal

Sunday, 3/04/2022 18:00
ORCHESTRA OF THE AGE OF THE ENLIGHTENMENT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/04/2022 19:00
ANIMAL NEGRE TRISTESA
Sala Beckett i El Teatro Español
Teatre Municipal

Thursday, 7/04/2022 20:00
DE MARES I FILLES d'Anna Hidalgo
Companyia Ahí lo dejo
Sala La Planeta - No numerat

April 7th & 8th
EL QUE NO ES DIU de Marília Samper
Muguet Franc i Xavi Sáez
Sala La Planeta - No numerat

April 9th & 10th
Acrobàcia aèria, de la tècnica al moviment
Ajpu Circo
El Galliner

Saturday, 23/04/2022 10:30
LA RATETA
Campi qui pugui
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 24/04/2022 18:00
BREACH
Som Noise
Teatre Municipal

Thursday, 28/04/2022 20:00
SPEER d'Esther Vilar
Pep Munné i Xavier Ripoll / Dir. Ramon Simó
Sala La Planeta - No numerat

April 29th & 30th
CORPUS
Xavier Bobés
Teatre Municipal

April 30th & May 1st
BILL FRISELL TRIO AMB TONY SCHERR I KENNY WOLLESEN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 1/05/2022 20:00
OSKARA
Kukai Dantza - Marcos Morau/La Veronal
Teatre Municipal

Friday, 6/05/2022 20:00
MISHIMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 6/05/2022 20:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
NOUCENTS
Cascai Teatre
Sala La Planeta - No numerat

May 7th & 8th
PROMETEU
Agrupación Sr. Serrano
Teatre Municipal

Sunday, 8/05/2022 12:30
DIOTIMA QUARTET
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, 8/05/2022 19:00
GORAN BREGOVIC PRESENTA TRES CARTES DE SARAJEVO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 12/05/2022 20:00
FILS DE VIDA
Iguana Teatre
Sala La Planeta - No numerat

May 13th & 14th
EL HOMBRE ALMOHADA
de Martin McDonagh
Teatre Municipal

Saturday, 14/05/2022 20:00
MAGALÍ SARE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 14/05/2022 20:00
LA GALLINA DELS OUS D'OR
Zum Zum Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 15/05/2022 12:00
SPIRITUAL BOYFRIENDS
Núria Guiu
Auditori de La Mercè

Thursday, 19/05/2022 20:00
RIGOLETTO
Associació d'amics de l'òpera de Sabadell
Teatre Municipal

Friday, 20/05/2022 20:00
MISATANGO & PIAZZOLLA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 21/05/2022 20:00
ANA Y SERAFIN, INQUILINOS DE LA PERIFERIA
Factoria Los Sánchez – David Martínez
Sala La Planeta - No numerat

May 21st & 22nd
VET-HO AQUÍ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/05/2022 12:00
VOLTA DE FULL
Nyam Nyam
Teatre Municipal

Saturday, 28/05/2022 20:00
PÒSIT
Meritxell Yanes – Martí Torras
Sala La Planeta - No numerat

May 28th & 29th
LICAÓ. APOLOGIA DEL DESIG de Dimitris Dimitriadis
Sergi Torrecilla – Dir. Albert Arribas
Sala La Planeta - No numerat

June 2nd & 3rd
EL JARDÍ de Lluïsa Cunillé
Màrcia Sisteró i Antònia Jaume - Dir. Albert Arribas
Sala La Planeta - No numerat

June 4th & 5th
LUAº
Ancorae Danza
Teatre Municipal

Saturday, 11/06/2022 20:00
LA NOVENA DE BEETHOVEN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/06/2022 19:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by