This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
EL COMEDIANT
Teatre Municipal

Friday, 22/01/2021 19:30
ELDA & DANIEL de Llàtzer Garcia
Amb David Planas i Meritxell Yanes
Sala La Planeta - No numerat

January 22nd–29th
b1n0
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 23/01/2021 20:00
ANDRÒMINES
Samfaina de Colors
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, January 24th, 2021
SOLITUDES
Teatre Municipal

Sunday, 24/01/2021 18:00
Suspended
ZEBRA
CobosMika SEED'S Jr. Company
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, 30/01/2021 20:00
ZA! & LA TRANSMEGACOBLA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 30/01/2021 20:00
ANA Y SERAFIN, INQUILINOS DE LA PERIFERIA
Dir.: David Martínez / Factoria Los Sánchez
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 31/01/2021 18:00
PÍNDOLES - TEATRE BREU EN VEU DE DONA
Teatre Municipal (no numerat)

Sunday, 31/01/2021 18:00
ORQUESTRA DEL LICEU - MINKOWSKI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 5/02/2021 20:00
DAURA MANGARA
Daura Mangara
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 6/02/2021 20:00
QUÈ MÉS VIVIA EN AQUELL LLOC, TRET DE NOSALTRES?
Anna Akhmàtova i Marina Tsvetàieva / Companyia La Filla del Capità
Sala La Planeta - No numerat

February 6th & 7th
VENTURA
Teatre Municipal (no numerat)

Sunday, February 7th, 2021
FRAGMENTS de Roland Barthes
Companyia Polleguera / Guillem Gispert
Sala La Planeta - No numerat

February 12th & 13th
MIREIA VIVES & BORJA PENALBA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 13/02/2021 20:00
PLOMES I RECLAMS
Teatre Municipal (no numerat)

Sunday, 14/02/2021 18:00
UNA HISTÒRIA REAL
Teatre Municipal

Friday, 19/02/2021 19:30
LA FAULA DE L'ESQUIROL
Teatre Municipal

Sunday, 21/02/2021 11:30
GIO AMB FRANCESC PRATS I XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 21/02/2021 19:00
BROSSA
Companyia H6 Clown
Sala La Planeta - No numerat

February 25th & 26th
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 27/02/2021 19:00
EL PARE DE LA NÚVIA
Teatre Municipal

Saturday, 27/02/2021 19:30
ASSAIG SOBRE LA LUCIDESA de José Saramago
Companyia La Danesa
Sala La Planeta - No numerat

February 27th & 28th
XIULA: DESCONTROL MPARENTAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 28/02/2021 12:00
Fins i tot la foscor (Even the Darkness) (即使是黑暗)
Teatre Municipal

Sunday, 28/02/2021 18:00
El Foc El Caliu i La Cendra
TONA GAFAROT
Sala La Planeta - No numerat

Thursday, 4/03/2021 20:00
ROSITA
Companyia La Melinas / Dir. Pep Vila
Sala La Planeta - No numerat

March 5th & 6th
BEN L'ONCLE SOUL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 6/03/2021 20:00
COCOUÉ
El Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 7/03/2021 12:00
COCOUÉ
El Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 7/03/2021 17:00
UN DIA QUALSEVOL
Teatre Municipal

Sunday, 7/03/2021 18:00
EL REY DEL GURUGÚ de Ferran Joanmiquel
amb David Martínez
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 12/03/2021 20:00
JOINA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/03/2021 20:00
EL SILENCI DELS TELERS
Dir. Ferran Utzet / amb Maria Casellas i Andrea Portella
Sala La Planeta - No numerat

March 13th & 14th
¿POR QUÉ LLORAS MARIE?
Auditori de La Mercè

Sunday, 14/03/2021 11:30
TOSCA
Teatre Municipal

Sunday, 14/03/2021 18:00
EL·LIPSI
Dir. Ferran Joanmiquel / Amb Mireia Vallès, Judit Saula i Paula Fossati
Sala La Planeta - No numerat

March 17th–21st
SOLITUDES
Teatre Municipal

Sunday, 21/03/2021 18:00
REY LEAR
Teatre Municipal

Friday, 26/03/2021 19:30
AKELARRE
cia. Les Feliuettes
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 26/03/2021 20:00
C.A.M.E.S - Audiovisita interactiva a les entranyes del Teatre
Teatre Municipal (no numerat)

Saturday, March 27th, 2021
ZOOM
Companyia JCorona
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, March 28th, 2021
LAS COSAS QUE SÉ QUE SON VERDAD
Teatre Municipal

Sunday, 28/03/2021 18:00
ORQUESTRA DE GIRONA: EN DANSA!
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 28/03/2021 19:00
GALA SOLISTES DEL BALLET DE MOSCOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 15/04/2021 21:00
LA REAL CÁMARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 16/04/2021 20:00
ONDINA: ESPECTACLE INFANTIL D'HAVANERES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 18/04/2021 12:00
UNA DENT SOTA EL COIXÍ de Cristina Clemente
PocaCosa Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, April 25th, 2021
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 8/05/2021 20:00
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 14/05/2021 20:00
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 15/05/2021 20:00
GJP & PERICO SAMBEAT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 16/05/2021 20:00
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 3/06/2021 20:00
CALA VENTO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 4/06/2021 20:00
EMOCIONA'T AMB LA SCCC
25 anys de Música Global
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

June 18th–20th
MUSICA RESERVATA DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 18/07/2021 20:00
SNARKY PUPPY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 29/08/2021 20:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin