This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Concert dedicat íntegrament al compositor Josep Vicens i Juli "XAXU", en commeració del 150è aniversari del seu naixement
Auditori de La Mercè

Friday, 27/11/2020 19:00
COBLA MONTGRINS
Concert de sardanes
Auditori de La Mercè

Friday, 4/12/2020 19:00
STARS OF GOSPEL CHOIR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 10/12/2020 20:30
XAVIER DÍAZ-LATORRE, TIORBA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 11/12/2020 20:30
NÚRIA GRAHAM
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 12/12/2020 20:30
TINC UN PAPER
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 13/12/2020 12:00
JOAN GARRIDO & THE GLOBAL BAND
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/12/2020 20:30
Söns per als més menuts
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, December 20th, 2020
Els pastorets de Girona
Teatre Municipal

December 25th – January 3rd 2021
BALLET DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 26/12/2020 20:00
GIRONA JAZZ PROJECT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 27/12/2020 19:00
JAVIER PERIANES
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Tuesday, 29/12/2020 20:30
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 22/01/2021 20:30
DAURA MANGARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 6/02/2021 20:30
MIREIA VIVES & BORJA PENALBA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/02/2021 20:30
BEN L'ONCLE SOUL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 6/03/2021 20:30
GALA SOLISTES DEL BALLET DE MOSCOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 15/04/2021 21:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 8/05/2021 20:30
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 15/05/2021 20:30
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 3/06/2021 20:30
GAËLLE ARQUEZ
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 19/06/2021 20:30
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin