This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
BCN SAX QUARTET
Clàssics d’avui i sempre
Plaça de les Botxes

Wednesday, 11/08/2021 20:00
LA LUDWIG BAND
La mateixa sort
Plaça de les Botxes

Wednesday, 18/08/2021 20:00
SEXTET GERIÓ
Piazzolla 100
Plaça de les Botxes

Saturday, 21/08/2021 20:00
MOMI MAIGA (BANDA)
Plaça de les Botxes

Wednesday, 25/08/2021 20:00
EL GRAN DIA DE GIRONA
Concert Participatiu
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 11/09/2021 12:00
EL GEGANT DEL PI
Pau Vinyals
Sala La Planeta - No numerat

September 17th–19th
MARCO MEZQUIDA: TALISMÁN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 25/09/2021 20:00
QUE S’ACABI EL MÓN ÉS CULPA MEVA
Associació La Intempèrie
Sala La Planeta - No numerat

September 25th & 26th
MOVIN’ WES + THE SIDEWINDERS
Sala La Planeta - No numerat

Thursday, 30/09/2021 20:00
BLANCA DESVELADA
Companyia Aleteo
Sala La Planeta - No numerat

October 1st & 2nd
ROGER MAS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 2/10/2021 20:00
PÒSIT
Meritxell Yanes – Martí Torras
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 3/10/2021 18:00
BLACK MUSIC BIG BAND AMB ENSEMBLE JOCG
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/10/2021 19:00
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 24/10/2021 19:00
LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 29/10/2021 12:00
EL COMTE ARNAU
Grup Proscenium – Direcció Joan Ribas
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, October 30th, 2021
TRES GERMANES
La Funcional – Casa Txèkhov
Sala La Planeta - No numerat

October 31st – November 1st
GIO AMB FRANCESC PRATS I XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 31/10/2021 20:00
LA GAVINA
La Funcional – Casa Txèkhov
Sala La Planeta - No numerat

October 31st – November 1st
COR MARAGALL
Concert Tradicional de Tots Sants
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 1/11/2021 12:00
ES PRONUNCIA CAMÍ
La Mala Companyia – Direcció: Ramon Simó
Sala La Planeta - No numerat

November 6th & 7th
EL LLAC DELS CIGNES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 9/11/2021 21:00
GHOST - NOTE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 12/11/2021 20:00
MAZONI
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/11/2021 20:00
JOJO, HISTÒRIA D'UN ORANGUTAN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 14/11/2021 12:00
QUARTET GERHARD
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 21/11/2021 19:00
TARTA RELENA: FIAT LUX
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 28/11/2021 19:00
CHUCHO VALDÉS: SOLO PIANO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 4/12/2021 20:00
RIGOBERTA BANDINI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 8/12/2021 18:00
JOAN GARRIDO & THE GLOBAL BAND
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 10/12/2021 20:00
LOS MAMBO JAMBO: EXOTIC RENDEZVOUS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 11/12/2021 20:00
MANEL FORTIÀ: LIBÈRICA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 17/12/2021 20:00
GERIONA PRESENTA LA MÀGIA DEL CINEMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/12/2021 19:00
Quotidiafonismes
Amb Bufa & Sons
Sala d'actes de La Marfà

Thursday, 23/12/2021 12:00
BALLET DE BARCELONA - EL TRENCANOUS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 9/01/2022 19:00
ORCHESTRA OF THE AGE OF THE ENLIGHTENMENT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/04/2022 19:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
LA NOVENA DE BEETHOVEN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/06/2022 19:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by