This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
EMOCIONA'T AMB LA SCCC
25 anys de Música Global
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 20/06/2021 12:00
Cor Jove Sol de Solfa
Pati de la Casa de Cultura de Girona

Monday, 21/06/2021 17:30
GironaBandaBand
Plaça dels Jurats

Monday, 21/06/2021 18:00
SOLD OUT
Cor Preludi
Que sigui l' últim cop
Pati de la Casa de Cultura de Girona

Monday, 21/06/2021 19:00
La Moderna Big Band
Les veus de la Moderna (Amb la participació de La Moderna Drumline)
Plaça dels Jurats

Monday, 21/06/2021 20:00
SOLD OUT
Cor de cambra del Conservatori de Música de la Diputació de Girona
Txotx! Una festa de música coral basca
Pati de la Casa de Cultura de Girona

Monday, 21/06/2021 20:30
SOLD OUT
VIDEOS DOMÈSTICS
Escenaris Especials
Sala La Planeta - No numerat

June 26th & 27th
FULL HOUSE
Eléctrico 28
Plaça del Pallol

Tuesday, 29/06/2021 20:00



More information 

[KÓRPS]
Miquel Barcelona
Plaça del Pallol

Thursday, 1/07/2021 22:00





More information
 


NI TU NI JO
Mariona Ginés – Ovidi Llorente
Sala La Planeta - No numerat

July 3rd & 4th
TRIO ANDRÉE
Música en femení
Plaça de les Botxes

Saturday, 10/07/2021 20:00
MARTA PÉREZ
Letters for June
Plaça de les Botxes

Wednesday, 14/07/2021 20:00
LAIA FRIGOLÉ I EVA DEL CAMPO
De Amore e Tormento (música barroca sobre l’amor i el desamor)
Plaça de les Botxes

Saturday, 17/07/2021 20:00
MUSICA RESERVATA DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 18/07/2021 20:00
CRIATURES
Praxinoscopi
Plaça de les Botxes

Wednesday, 21/07/2021 20:00
JOVE ORQUESTRA DE LES COMARQUES GIRONINES
El somni d'una nit d'estiu
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 24/07/2021 20:00
DANI LÓPEZ QUARTET
El que fan les coses quan no les mires
Plaça de les Botxes

Wednesday, 28/07/2021 20:00
SARA PARÉS, OLEGUER AYMAMÍ I DANI ESPASA
Gustos reunits
Plaça de les Botxes

Saturday, 31/07/2021 20:00
GIRONA JAZZ PROJECT BIG BAND
Swingcopations
Plaça de les Botxes

Wednesday, 4/08/2021 20:00
BCN SAX QUARTET
Clàssics d’avui i sempre
Plaça de les Botxes

Wednesday, 11/08/2021 20:00
LA LUDWIG BAND
La mateixa sort
Plaça de les Botxes

Wednesday, 18/08/2021 20:00
SEXTET GERIÓ
Piazzolla 100
Plaça de les Botxes

Saturday, 21/08/2021 20:00
MOMI MAIGA (BANDA)
Plaça de les Botxes

Wednesday, 25/08/2021 20:00
SNARKY PUPPY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 29/08/2021 20:00
RIGOBERTA BANDINI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 8/12/2021 18:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by