This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
RIGOBERTA BANDINI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 8/12/2021 18:00
SOLD OUT
JOAN GARRIDO & THE GLOBAL BAND
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 10/12/2021 20:00
LOS MAMBO JAMBO: EXOTIC RENDEZVOUS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 11/12/2021 20:00
Presentació Temporada 2022
amb alguns artistes de la temporada
Teatre Municipal (no numerat)

Wednesday, 15/12/2021 19:00
PHILHARMONIC ENSEMBLE
Una nit vienesa
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 16/12/2021 19:30
MANEL FORTIÀ: LIBÈRICA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 17/12/2021 20:00
GERIONA PRESENTA LA MÀGIA DEL CINEMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/12/2021 19:00
Quotidiafonismes
Amb Bufa & Sons
Sala d'actes de La Marfà

Thursday, 23/12/2021 12:00
EL MESSIES DE HANDEL PARTICIPATIU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 23/12/2021 20:30
Els pastorets de Girona
Grup Proscenium
Teatre Municipal

December 25th – January 2nd 2022
JOHANN STRAUSS GRAN CONCERT D'ANY NOU
Strauss Festival Orchestra & Strauss Festival Ballet Ensemble
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 27/12/2021 20:30
LA LOCOMOTORA NEGRA 50 ANYS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 29/12/2021 20:00
ALABAMA GOSPEL CHOIR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 4/01/2022 20:30
BALLET DE BARCELONA - EL TRENCANOUS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 9/01/2022 19:00
QUEEN TRIBUTE
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 14/01/2022 20:30
LA MILLOR MÚSICA DE CINEMA
Hollywood Symphony Orchestra
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 16/01/2022 19:00
ELS AMICS DE LES ARTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 22/01/2022 21:00
POL BATLLE amb RITA PAYÉS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 23/01/2022 19:00
NACHO VEGAS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 30/01/2022 19:00
LA BELLA DORMENT
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 3/02/2022 20:00
ROSARIO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 5/02/2022 20:00
L'ANIMALARI URBÀ DELS THE TYETS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 6/02/2022 12:00
JOANA GOMILA & LAIA VALLÈS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Friday, 18/02/2022 21:00
L'ÒPERA ÉS MEDECINA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 20/02/2022 19:00
MOMI MAIGA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 25/02/2022 20:00
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 5/03/2022 19:00
MORGAN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 5/03/2022 20:00
ELS COLORS DE DUKE ELLINGTON
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 6/03/2022 18:00
LUCAS DEBARGUE, PIANO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 13/03/2022 19:00
ZAZ: ORGANIC TOUR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/03/2022 20:00
JUAN DIEGO FLÓREZ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 20/03/2022 19:00
ORCHESTRA OF THE AGE OF THE ENLIGHTENMENT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/04/2022 19:00
BILL FRISELL TRIO AMB TONY SCHERR I KENNY WOLLESEN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 1/05/2022 20:00
MISHIMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 6/05/2022 20:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
DIOTIMA QUARTET
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, 8/05/2022 19:00
GORAN BREGOVIC PRESENTA TRES CARTES DE SARAJEVO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 12/05/2022 20:00
MAGALÍ SARE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 14/05/2022 20:00
MISATANGO & PIAZZOLLA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 21/05/2022 20:00
VET-HO AQUÍ
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/05/2022 12:00
LA NOVENA DE BEETHOVEN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/06/2022 19:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by