We value your privacy

We use cookies to enhance your browsing experience and analyze our traffic. By clicking "Accept all", you consent to our use of cookies. Read more.

Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
CAMPIONAT DANSES URBANES MENCHU DURAN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 19/05/2024 15:00
TRIO FORTUNY & MAL PELO
La Nit
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 19/05/2024 18:00
VICINI. Laboratori d’improvisació: gest, paraula i objecte
Companyia La Banda
Teatre Municipal

Monday, 20/05/2024 18:30
SOLD OUT
LA NOSTRA CIUTAT
Ferran Utzet / Llatzer García
Teatre Municipal

Friday, 24/05/2024 20:00
Laura Andrés
Venus
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 24/05/2024 20:00
A MIDSUMMER NIGHT’S DREAM
Cia CobosMika
Sala La Planeta

Saturday, 25/05/2024 18:00
STRING QUARTET DE PLAYMODES + QUARTET BROSSA
XAVI LLOSES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Saturday, May 25th, 2024
Nuria Rial
À tre
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Wednesday, 29/05/2024 20:00
COM UN LLUM
ESCENARIS ESPECIALS
Sala La Planeta - No numerat

June 1st & 2nd
MIL BATECS
Un musical de La Moderna
Teatre Municipal

June 1st & 2nd
Isabelle Faust
Bach & Magrané
Claustre Catedral (accés per plaça dels Apòstols)

Thursday, 6/06/2024 20:00
PACO IBAÑEZ
Érase una vez...
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 7/06/2024 20:00
LA VENTAFOCS
The Classical Ballet School
Teatre Municipal

June 8th & 9th
DIÀLEGS DE CARMELITES
a partir del text de Georges Bernanos - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Friday, 21/06/2024 20:00
UN COR NORMAL
de Larry Kramer - La Funcional Teatre
Sala La Planeta

Saturday, 22/06/2024 20:00
BONA GENT
QUIM MASFERRER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 29/06/2024 20:00
JOVE ORQUESTRA DE LES COMARQUES GIRONINES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 20/07/2024 20:00
BERTO ROMERO: LO NUNCA VISTO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

September 21st & 22nd
ANTÒNIA FONT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 14/12/2024 20:00
ISRAEL FERNÁNDEZ
Amb la guitarra de Diego del Morao
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/12/2024 18:00
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 1, 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered by