This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
NO CAL ANAR A L'HAVANA
de Marc Artigau
Sala La Planeta

Friday, 20/09/2019 20:30
MICHELLE DAVID & THE GOSPEL SESSIONS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 20/09/2019 20:30
ACCIONS DE RESISTÈNCIA
Cia. Susanna Barranco
Sala La Planeta

Saturday, 21/09/2019 20:30
OVELLES
Cia. Sala Flyhard
Sala La Planeta

Sunday, 29/09/2019 18:00
CARTOGRAFIA DEL COS ESTRANY
de Maria Jover i Andrea Pellejero
Sala La Planeta

October 4th & 5th
EL COLOR DE LA LLUM
Cia. La Planeta
Sala La Planeta - No numerat

October 5th & 6th
ELS PETS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/10/2019 20:30
ISMAEL SERRANO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 26/10/2019 20:30
ELS DIES MENTITS
Cia. Sala Flyhard
Sala La Planeta

Sunday, 27/10/2019 18:00
YURY REVICH - DAVID KADOUCH
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 27/10/2019 19:00
COBLA LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 29/10/2019 12:00
PIOTR BECZALA - SARA TYSMAN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 1/11/2019 19:00
CARRER DE TXERNÒBIL
Cia. Oblideu-vos de Nosaltres
Sala La Planeta

November 2nd & 3rd
XAVIER CALVET AND ZA!
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 8/11/2019 20:30
RUSÓ SALA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 10/11/2019 19:00
DOM LA NENA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 15/11/2019 21:00
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 16/11/2019 20:30
2PRINCESESBARBUDES
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 17/11/2019 12:00
BALLET DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 17/11/2019 19:00
NELSON FREIRE, PIANO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 24/11/2019 19:00
MERCEDES GANCEDO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 28/11/2019 20:30
CLÀSSICS ENDERROCK
LA SIMFÒNICA DE COBLA I CORDA DE CATALUNYA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

November 29th & 30th
PULPOPOP
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 5/12/2019 20:30
THE CAMPBELL BROTHERS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 8/12/2019 19:00
EL MESSIES DE G. F. HÄNDEL AMB COR PARTICIPATIU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 13/12/2019 20:30
UNA NIT MOOOLT COMPLICADA
de Pere Vaquero
Sala La Planeta

December 13th–15th
LOS SAXOFONISTAS SALVAJES
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 14/12/2019 20:30
ADAM LALOUM, PIANO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 19/12/2019 20:30
GERIONA PRESENTA LA MÀGIA DEL CINEMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 21/12/2019 20:30
NADALES PER ALS MÉS MENUTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, December 22nd, 2019
STAR WARS I OCM
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 23/12/2019 20:30
Una Nit d'Abba amb Abba The New Experience
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 28/12/2019 21:30
EL TRENCANOUS
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 16/01/2020 20:30
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
E-mail: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin