This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
CARLES LAMA & SOFIA CABRUJA, PIANO DUO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 26/10/2017 20:30
EN GUINYOL I EL DRAC DE L'ESTANY DE BANYOLES
Auditori de La Mercè

October 28th
LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Concert tradicional de Fires de Sant Narcís
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 29/10/2017 12:00
EN GUINYOL A LA GIRONA NAPOLEÒNICA
Auditori de La Mercè

October 29th
JOANJO BOSK
Cançons i poemes de l'Alquimista
Sala La Planeta - No numerat

Thursday, 2/11/2017 20:00
BARBES DE BALENA
d'Anna Maria Ricart / Dir. Mònica Bofill
Sala La Planeta

Friday, 3/11/2017 21:00
AMADOU & MARIAM
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/11/2017 19:00
SIMFÒNICA DE COBLA I CORDA DE CATALUNYA
CANÇÓ D'AMOR I DE GUERRA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

November 24th & 25th
RINALDO ALESSANDRINI
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 30/11/2017 20:30
EL LLAC DELS CIGNES
Ballet de Moscou
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 7/12/2017 20:00
EL TRENCANOUS
Ballet de Moscou
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 8/12/2017 18:00
OQUES GRASSES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 10/12/2017 20:00
CARMINA BURANA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 13/12/2017 20:30
"EL MESSIES" DE HÄNDEL
Gabrieli Consort & Players - Paul McCreesh, conductor
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 16/12/2017 20:30
POLIFÒNICA DE GIRONA
A 25 de desembre. Nadales catalanes
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 23/12/2017 12:00
COR GERIONA
L’ESPERIT DEL NADAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 23/12/2017 19:00
ELS PASTORETS DE GIRONA
del 25 de desembre al 7 de gener
Teatre Municipal

December 25th, 26th, 28th & 30th | January 1st, 4th & 7th 2018
JOHANN STRAUSS
CONCERT D'ANY NOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 27/12/2017 20:30
JARABE DE PALO
50 palos
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 29/12/2017 21:00
JARABE DE PALO - ENTRADAS GOLDEN
50 palos
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 29/12/2017 21:00
EXÈRCIT RUS DE SANT PETERSBURG
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 4/01/2018 20:30
LA BELLA DORMENT
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 20/01/2018 20:30
AJUNTAMENT DE GIRONA
Plaça del Vi, 1 17004 Girona
Phone 1: 972419010
E-mail: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered byKoobin