This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Auditori de Girona Teatre Municipal Sala la Planeta
Select the event:
OBESES AMB LA COBLA BERGA JOVE I EL COR D'OBESES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 2/10/2020 20:30
ELS AMICS DE LES ARTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

October 17th & 18th
PAUL LEWIS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 22/10/2020 20:30
VEUS QUE NO VEUS
Companyia Pepa Plana
Sala La Planeta - No numerat

October 24th & 25th
COBLA LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 29/10/2020 12:00
JOSEP CARNER, "DES DE L'ENYOR DE L'EXILI"
Sílvia Bel – Rosa Renom – Joan Alavedra
Sala La Planeta - No numerat

Thursday, 29/10/2020 18:00
COR MARAGALL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 1/11/2020 12:00
JAVIER PERIANES
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Monday, 2/11/2020 20:30
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/11/2020 20:30
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 8/11/2020 19:00
ROMEO & JULIET
MOSCOU BALLET
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 9/11/2020 21:00
BALLET DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 22/11/2020 19:00
STARS OF GOSPEL CHOIR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 10/12/2020 20:30
XAVIER DÍAZ-LATORRE, TIORBA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 11/12/2020 20:30
NÚRIA GRAHAM
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 12/12/2020 20:30
TINC UN PAPER
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 13/12/2020 12:00
JOAN GARRIDO & THE GLOBAL BAND
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 19/12/2020 20:30
Söns per als més menuts
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, December 20th, 2020
GIRONA JAZZ PROJECT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 27/12/2020 19:00
DAURA MANGARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 6/02/2021 20:30
MIREIA VIVES & BORJA PENALBA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/02/2021 20:30
BEN L'ONCLE SOUL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 6/03/2021 20:30
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 8/05/2021 20:30
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 15/05/2021 20:30
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 3/06/2021 20:30
AJUNTAMENT DE GIRONA
PLAÇA DEL VI 17004 GIRONA
Telephone: 972419010
Email: infoentrades@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin